REGENERAČNÍ CENTRUM - Masáže a poradenství

Jiří MiaoShou - Masáže Praha Spořilov

Motto : "Každý okamžik, je možností změnit svůj život k lepšímu."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mojí prioritou je spokojenost a individualní přístup ke každému klientovi a časová přizpůsobivost.Předností je profesionalita, možnost dojíždění do místa bydliště, dlouholetá zkušenost s klienty po úrazech a operacích.

Od roku 2001 do roku 2006 jsem studoval Tradiční čínskou medicínu obor akupunktura a při tom jsem absolvoval masérský kurz pro zdravotnická zařízení a  k tomu další nástavbové kurzy.

Kromě studia na škole Tradiční čínské medicíny je pro mě nejvýznamější roční kurz kraniosakrální osteopatie zakončený diplomem.V tomto oboru si i nadále prohlubuji znalosti a praxi, abych mohl plně využít potenciál, který tato terapie nabízí. 

Od roku 2004 mám praxi z lázeňských zařízení a několika relaxačních a wellness center, než jsem začal podnikat ve vlastním relaxačním centru na Spořilově.

Do našeho relaxačního centra v budově polikliniky Spořilov je bezbariérový přístup.Při první návštěvě je zavedena Vaše karta klienta, která Vám umožňuje využít mé mimořádné zaváděcí nabídky - na každou desátou masáž (terapií) máte slevu 30% a mě umožňuje kontolovat Váš zdravotní stav před masáží a při dalších návštěvách.Je samozřejmostí dodržování etiky a tajemství získaných informací.

Též máte možnost zakoupit od nás dárkový šek v hodnotě od 450,-Kč , nebo "na míru"  dle přání a obdarovat příjemným zážitkem své blízké. Nyní take s bonusem "Indické masáže hlavy" navíc ke každému dárkovému paukazu nad 500,-Kč.

Více informací na tel.č:  603 216 763 nebo mailprome@seznam.cz

Fyzikálně cévní terapie přístrojem Bemer www.bemergroup.cz

Mimo masáží je zde také zavedená suchá pedikúra s velmi profesionálním a nadstandartním přístupem - www.vasepedikura.cz

 

 

 

 

Motto : "...nech se vést hlasem svého srdce a ono Ti ukáže cestu "

Masérka Lucia

V roce 2000 jem absolvovala střední odbornou školu - kosmetička. Dlouho jsem pracovala v obchodě s kolama a cyklo oblečením protože kola,běhání a procházky s pejskem v přírodě je pro mě nabíjející. Dlouhodobě se zajímám o vše co podporuje zdraví a životní styl, který přináší posun jak po fyzické tak i duchovní stránce. Zdravotní problémy mě donutili nad věcma přemýšet i trošku jinak proto se snažím přistupovat k problémům s nadhledem.

Zatím jsem absolvovala několik kurzů masáží a věřím, že jěště další absolvuji protože mě těší se učit novým věcem a hlavně masáže mi ukázaly nový životní směr .

Zajímají mě bylinky,aromaterapie,meditace,příroda, hudba, hraní na bubínky

Těší mě práce s lidmi..S tím souvisí i práce masérky. Mé přesvědčení, že lidské tělo je dotyková bytost a tím i velmi příznivě na něj reaguje, mě přivedlo k této profesi. Masáže provádím vždy s velmi osobním a citlivým přístupem. Vždy se snažím zohledňovat zdravotní stav a potřeby klienta. Z tohoto důvodu před každou masáží dělám krátký informativní pohovor, aby bylo zřejmé co Vám bude nejvíce vyhovat a díky tomu můžeme najít nejvhodněší druh masáže. Snažím se být u každé masáže plně přítomna a vnímat každý tah, každé pohlazení a to zarčuje výsledek s poděkováním od klientů, že masáž byla naprosto jiná než doposuď zažili :) Spokojení, odpočatí a usměvaví lidičky....  To je pro mě pohlazení po duši a to proč tuhle práci miluji.. 

 

 

Jako nadstandartní službu můžete očekávat:

 

masáž v ochranné atmosféře (difuzer s esenciálními oleji)

 

aromaterapie dle vašich potřeb a přání

 

dárkové poukazy na všechny druhy masáží, terapie a esenciální oleje

 

Cetrifikáty :

 

 • sportovně rekondiční masáž

 • anticelulitidová masáž

 • medová detoxikační masáž

 • indická antistresová masáž

 • lymfatická manuální drenáž

 • uvolňující masáž obličeje lávovými kameny

 • esenciální terapie

 • deep tissue - hloubková masáž

 • instuktorka CIMI v celosvětové organizaci IAIM masáže kojenců do jednoho roku..

  • Jak posilovat pouto lásky a důvěry s rodičem
  • Rozumět signálům a podnětům těla dítěte
  • Pomoci dítěti lépe a déle spát
  • Ulevit dítěti od větrů a bolestí bříška
  • Zbavit dítě zácpy
  • Stimulovat neurologický vývoj dítěte
  • Zlepšovat obecné blaho a zdraví dítěte
  • Zmírnit porodní trauma, zejména po císařském řezu a těžkém porodu
  • Společné sdílení zkušeností a diskuze mezi rodičema

 

IAIM je Mezinárodní asociace kojeneckých masáží, která poskytuje jak pro rodiče, tak profesionály informace a odborné znalosti o kojeneckých masážích od roku 1992.

Kojenecká masáž je jednoduchý a efektivní nástroj a zároveň zábavný způsob, jak se naučit zklidnit své dítě, zbavit ho bolestí bříška, lépe mu porozumět v nonverbální komunikaci a mnohem, mnohem víc. Kurzy Kojeneckých masáží pod záštitou IAIM jsou neformální, uvolněné, se spoustou individuálního prostoru a pozornosti, který pro uchopení daných znalostí a dovedností o masážích kojenců potřebujete.

Díky absolvování kurzu IAIM Kojeneckých masáží se zapojíte mezi skupinu tisíců rodičů a odborníků na celém světě, kteří díky tomuto kurzu zažívají radost a výhody, které masáže kojenců nabízejí. Všichni Instruktoři se učí podle stejné, vyzkoušené a osvědčené IAIM osnovy.

Informace které jsem na kurzu IAIM dostala jsou pro mě srdcovou záležitostí...Je to krásná energie, porozumění a respekt mezi rodičema a jejich miminkem.Snaha o navázání silného citového pouta a předání pečujícího doteku.. Velmi ráda se s Váma o tyhle informace podělím..

Kurz má 5 sezení cca na 60 až 90 min podle nálady miminek :) probíhá 1x v týdnu.. 

Kurz je možné absolvovat zatím u Vás doma..Cena všech 5 lekcí je 1.790,-

 

Nutno objednat předem na  mob. : 776 222 932 !

 

Poliklinika Spořilov , Božkovská 4/2967 , Praha 4

 

www. masazesporilov.cz  

 

Novinky

22.02.2012 20:43
Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.
22.02.2012 20:42
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.

Kontakt

Masáže a poradenství Praha Jiří MiaoShou

Lucia- Lili

NOVÉ REGENERAČNÍ CENTRUM
Masáže a poradenství

Poliklinika Spořilov
Božkovská 4/2967, Praha 4
IČO: 65402278
603 216 763

776 222 932
info@masazesporilov.cz