Akce a slevy masáže praha SPOŘILOV

MĚSÍC ZÁŘÍ

Havajská masáž „Lomi Lomi“

s horkými lávovými kameny

Popis procedury: masážní techniky jsou plynulé , měkké i hluboké , které jsou vykonávány zejména předloktím  a lokty. Základním rysem této masáže jsou rytmické pohyby ,připomínající mořské vlny.Masáž ve spojení s vůní aromatických olejů a hudbou přináší velmi příjemný relaxační a terapeutický účinek.

Účinek : odstraňuje napětí ve svalech , uvolňuje svalové spasmy , stimuluje krevní oběh a lymfatický systém , umocňuje pocit harmonie a klidu.

Kontraindikace : infekční , zánětlivé onemocnění , pooperační stavy , kožní problémy otevřené rány , modřiny , popáleniny , křečové žíly .

CENA NA ZARI :        750,- 60min

                                  1150,- 90minVíce zde: https://www.masazesporilov.cz/sluzby/sluzba-2/havajska-masaz-lomi-lomi-s-lavovymi-kameny/
 
Manuální lymfodrenáž
 

K nastartování lymfatického systému se doporučuje kůra deseti ošetření s pravidelnou návštěvou minimálně jednou týdně až dvakrát týdně (podle odezvy lymfatického systému). Efekt se objeví po třech až čtyřech lymfatických drenážích, ale je to velmi individuální. 

Hodně záleží na přístupu k vlastnímu tělu a zdraví, taktéž na věku a tělesné hmotnosti. Pro dosažení požadovaného výsledku je bezpodmínečně nutná lymfatická masáž pravidelná, s dodržováním zasad pro podporu správného toku lymfy. V případech těžšího onemocnění lymfatického systému je zapotřebí kůru opakovat vícekrát za sebou nebo opakovat jedenkrát za půl roku znovu aktivační serií minimálně čtyř drenáží.

Kontraindikace : zánětlivá kožní onemocnění, akutní virové a bakteriální infekce, akutní cévní onemocnění, vysoký krevní tlak, zhoubné nádorové onemocnění

 

Délka procedury :

  • Celková cca 90 min nebo částečná – dolní končetiny cca 60 min
  • Cena procedury :   1.290,- Kč  nebo   850,- Kč  
  • Celková cena deseti ošetření MAX ( 90min ) : 11.900,- Kč     (sleva 2.000,-Kč)
  • Celková cena pěti ošetření MINI     ( 60min ) : 3.750,- Kč     (sleva 500,-Kč)

Novinky

22.02.2012 20:43
Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.
22.02.2012 20:42
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.

Kontakt

Masáže a poradenství Praha Jiří MiaoShou

Lucia- Lili

NOVÉ REGENERAČNÍ CENTRUM
Masáže a poradenství

Poliklinika Spořilov
Božkovská 4/2967, Praha 4
IČO: 65402278
603 216 763

776 222 932
info@masazesporilov.cz