Čokoládová  terapie

Sladký požitek, při kterém nepřiberete

Popis procedury: čokoládová terapie je exkluzivní ošetření těla, které působí na naše smysly, vzbuzuje v nás potěšení a euforií. Čistá čokoláda s vysokým obsahem kakaových složek bez dalších přidaných látek, obsahuje čisté přírodní antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny a kakaové máslo. Její aplikace přispívá k omlazení pokožky,odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Kakao podporuje tvorbu endorfinu, hormonu radosti, což přispívá ke zlepšení nálady, příznivě působí na nervový systém .Vyjímečnost  čokolády byla již známa před více jak 2000 lety.

Účinek: čokoládová masáž působí na city, stimuluje  tvorbu endorfinu a serotoninu, zvlhčuje a vyživuje naši pokožku. Je výborná na, vyhlazení celulitidy a zkrášlení pokožky, k získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo vstřebává vitamíny,  aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek.

Vhodné pro ty, kteří se chtějí uvolnit, příjemně relaxovat, odstranit stres, zlepšit si náladu a mít sametově hebkou pokožku.

Kontraindikace: alergie na čokoládu, zánětlivá a plísňová onemocnění kůže, horečnatá onemocnění.

Délka procedury:

Čokoládová masáž: 45 min

Čokoládový zábal: 45 min

Čokoládová masáž a zábal 90 min

Cena procedury:

Čokoládová masáž: 750,-Kč

Čokoládový zábal:  490,-Kč

Čokoládová masáž a zábal  950,- Kč

 

Novinky

22.02.2012 20:43
Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.
22.02.2012 20:42
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.

Kontakt

Masáže a poradenství Praha Jiří MiaoShou

Lucia- Lili

NOVÉ REGENERAČNÍ CENTRUM
Masáže a poradenství

Poliklinika Spořilov
Božkovská 4/2967, Praha 4
IČO: 65402278
603 216 763

776 222 932
info@masazesporilov.cz