Indická masáž hlavy

Popis procedury:indická masáž hlavy je jemné ošetření hlavy,krku a horní části paží.Odstraňuje každodenní stres,bolesti hlavy a očí,napětí v ramenou,navozuje pocit duševní pohody a harmonizuje organismus.Vychází ze starého ajurvédského učení o harmonií těla,duše a vesmíru.

Masáž probíhá v sedě na židli, nebo na lehátku v leže, kdy je pacient oblečen.Pouze si sundá řetízky a náušnice.Nepoužívají se žádné oleje a krémy,pouze speciální hmaty.

Účinek:uvolnění napětí v klíčových centrech energie.Navozuje povzbuzení krevního oběhu a podporuje činnost nervového systému.Zlepšuje funkci imunitního systému a odstraňuje poruchy spánku.Vytváří pocit koncentrace a zbavuje úzkosti,deprese a podrážděnosti.

Vhodné pro osoby se stresovou zátěží,častými bolestmi hlavy,ztuhlými svaly na krku a ramen,poruchy spánku a další…

Kontraindikace:Infekční onemocnění,velmi vysoký nebo nízký krevní tlak,onemocnění cév,zánětlivá onemocnění,poranění hlavy,nádorová onemocnění,epilepsie,lupénka.

Délka procedury: cca 30 min

Cena procedury: 490,-Kč

 

Novinky

22.02.2012 20:43
Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.
22.02.2012 20:42
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.

Kontakt

Masáže a poradenství Praha Jiří MiaoShou

Lucia- Lili

NOVÉ REGENERAČNÍ CENTRUM
Masáže a poradenství

Poliklinika Spořilov
Božkovská 4/2967, Praha 4
IČO: 65402278
603 216 763

776 222 932
info@masazesporilov.cz