Medová masáž

Med je nejstarší přírodní produkt používaný ke slazení a léčení lidí.

Popis procedury:med se nanese na pokožku a specifickými hmaty (pumpováním,rolováním atd.) se tělo masíruje.Tímto způsobem jsou vysávány toxické látky,které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života a přesouvají se na povrch pokožky.Struktura a barva medu na zádech se mění podle druhu a množství vyloučených toxinů.Medová masáž se provádí na zádech klienta.

Účinek:Med obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu.Procedura se využívá zvláště při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu,stáří,nervových poruchách a stavech neklidu.Při masáži jsou „vysávány“ staré usazeniny a jedy z tělesných tkání.Přes nervová zakončení zad se stimuluje činnost orgánů.

Kontraindikace:alergie na med,infekční onemocnění,těhotenství

Délka procedury:cca 45 min

Cena procedury: 590,- Kč

 

Novinky

22.02.2012 20:43
Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.
22.02.2012 20:42
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.

Kontakt

Masáže a poradenství Praha Jiří MiaoShou

Lucia- Lili

NOVÉ REGENERAČNÍ CENTRUM
Masáže a poradenství

Poliklinika Spořilov
Božkovská 4/2967, Praha 4
IČO: 65402278
603 216 763

776 222 932
info@masazesporilov.cz