Thajská tradiční masáž

Popis procedury : Klient se položí na podložku v pohodlném oblečení , nejlépe z přírodního materiálu.Při masáži se uvolňuje a opracovává fyzické i energetické tělo prostřednictvím energetických linií.Při tom masér využívá svá chodidla , paty , kolena , lokty a dlaně.Pomalé rytmické houpavé pohyby navodí stav uvolnění a relaxace.Po té nastupují důsledná protažení , jež se stupňují do jogových pozic.

Účinek : Pravidelné Thajské masáže přinášejí dlouhodobě příznivý účinek na svaly , stimulaci oběhu a detoxikaci organismu.

Indikace : po namáhavé práci nebo sportovním výkonu , při sedavém zaměstnání , pro uvolnění , relaxaci a rozpuštění každodenního stresu.

Kontraindikace : rozvinuté křečové žíly , vysoký krevní tlak , po úrazech páteře , srdečních operacích , kardiostimulátor , těhotenství , horečnatá a jiná akutní onemocnění.

Délka procedury : cca 90 min

Cena procedury : 1290,- Kč

Délka procedury : cca 60 min

Cena procedury : 750,- Kč

 

Novinky

22.02.2012 20:43
Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.
22.02.2012 20:42
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.

Kontakt

Masáže a poradenství Praha Jiří MiaoShou

Lucia- Lili

NOVÉ REGENERAČNÍ CENTRUM
Masáže a poradenství

Poliklinika Spořilov
Božkovská 4/2967, Praha 4
IČO: 65402278
603 216 763

776 222 932
info@masazesporilov.cz